Plastsan A.Ş

Hakkımızda

Hakkımızda

1990 yılında ONUR SENTETİK ile başlayan serüvenimiz, 150’yi aşkın personeli ile PP dokuma ve PE film üretiminde 70.000 ton/yıl üreterek alanında lider olmuştur.

Yaklaşık 30 yıllık deneyim ile 2019’da yeni yatırımlar yaparak Kocaeli Gebze’de kurulan AMBALAJSAN A.Ş. 100’ü aşkın personeli ile, 20.000 ton/yıl pet-pp levha ve 15.000 ton/yıl termoform ambalaj üretimi gerçekleştirerek sektörüne en yüksek kaliteyi en uygun maliyetlerle tüketiciye ulaştırma hedefine ulaşmıştır.

Firmamız, günümüz kurumlarının hızla değişen ve dönüşen operasyonel gereksinimlerini, aynı hız ve bilgi birikimine sahip olmanın bilincinde olarak 2023 yılında esnek ambalaj alanında da yatırımlarını yapmış, PLASTSAN AMBALAJ A.Ş. kurulmuştur.

PLASTSAN AMBALAJ A.Ş. olarak;

Plastsan Ambalaj A.Ş. kalite ve müşteri memnuniyetini tüm faaliyet alanlarının vazgeçilmez temel prensipleri bilinciyle sektörde yerini almıştır.

Plastsan Ambalaj A.Ş bünyesinde bulunan blown ekstruder, cast hattı, baskı hatları, laminasyon, dilimleme, aktarma ve paketleme makinaları ile 8000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Yüksek bariyer özellikli PP, PA, PE, PET, EVOH bazlı 9 kat filmler üretmekte, bariyer özellikli baskılı veya baskısız ambalaj ihtiyacı olan ürünler, MAP ve vakum torba gibi uygulamalar için komple ambalaj çözümleri sunmaktadır.

PET, PVC folyo üzerine yüksek bariyerli film lamine ederek yarı sert termoform folyoları, kolay açılabilir-peelable ve aç-kapa, antifoglu baskılı baskısız filmler, ana üretim kalemlerimiz arasındadır. 

Esnek ambalaj ve bariyer filmler konusunda uzmanlaşmış olan kadrosuyla her türlü işlenmiş gıda, şekerleme, içecek ürünleri için ambalaj çözümleri üreten Plastsan A.Ş., hızla büyüyüp bu yönde sektöründe birçok ‘’ilk’’e imza atma hedefindedir.

nasıl çalışırız?

Hatasız Çalışma Prensibi

Belirlediğimiz yapı çerçevesinde talebinizi alırız, mevcut yapıyı laboratuvar ortamında inceleriz ve önerilerimizle birlikte size sunarız. Belirlediğimiz yapıya bedelsiz numune hazırlar, sizin makinenizde çalışma performansı onayını alır diğer testler ile birlikte ürün reçetemizi oluştururuz. Sonrasında sizin katılacağınız baskı onayı ile süreci tamamlarız.
TARİHÇEMİZ

Dünden Bugüne Plastsan

Rakamlarla Plastsan

0000
Metrekare Kapalı Alan
0000
Metrekare Açık Alan
0000
Ton Üretim Kapasitesi
000 +
Çalışan